piątek, 30 kwietnia 2010

takie tam..

dzień dzisiejszy minął dość przyjemnie, nareszcie wolne! i to caaaaaały tydzień, ale planuję spędzić go dość aktywnie, z psami i nie tylko ;) dosyć obijania się! na dobry początek poszłam z małymi, białymi do lasu, bo mamy bliziutko.
mamy jakieś 10 min drogi, ale zdążyli mnie w tym czasie zdenerwować, a raczej Magnes :d tak, to ten grzeczniejszy! ciągnął jak koń i startował z mordeczką do każdego psa za ogrodzeniem, a Axel szedł wyjątkowo grzecznie, tuż przy nodze i olewając pieski. Jednak znowu nie chciał jeść, a jak nie ma motywacji to nie ma pracy. Trudno. Uczymy niewybredności i oprócz żarcia zabieramy na spacery zabawkę, bo to jak na razie nie zawodzi. Na szczeście na spacerach jest posłuszny i przybiega zawsze kiedy go wołam, tylko jest na tyle bezinteresowny, że nie chce za to nagród ;)
Za to Magnes postanowił mnie sprawdzić. Na prostej drodze w lesie wystrzelił jakieś 100 m przede mną i zupełnie nie słyszał wołania. Wiem, że nie powinnam go wołać jeśli wiem, że nie przyjdzie, ale jak mam tego nie robić mając przed oczami wizję nadjeżdzającego na przeciw samochodu? bo czasami jeżdzą tą drogą. Dobrze, że po chwili sobie o mnie przypomniał i wrócił na pełnych obrotach, pewnie po prostu chciał poczuć wiatr we włosach ;)
po weekendzie będą relacje z treningów, oby Axel pracował, oby!

kilka zdjęć pospacerowych:


pozdrawiamy, M & mimo wszystko najfajniesze psy na świecie! :)

ps. niedługo pojawi się tu kilka zmian, może w końcu będzie to jako tako wyglądało ;) RCookie, dzięki!

5 komentarzy:

 1. macie boską zabawkę! szkoda, że nie mam takiego włochatego szalika :D

  OdpowiedzUsuń
 2. mam jeszcze jeden tylko grubszy i chyba trochę krótszy, a oprócz tego szalika zostało mi jeszcze na co najmniej 2 szarpaki ;p
  tak więc mogę się podzielić, ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba szykuje się super szablonik od pańci Tosi :D

  tak trzymać z zapałem do aktywnego spędzania czasu! u nas ten zapał troszkę zmalał, ale tylko odrobinkę bo pogoda ohydna, ale jak ohydna to moja beczka więcej zaś zrobi więc się trzeba poświęcić :D
  lusiek.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej :)
  Super dwa białasy :) Muszę w końcu poznać Magnusa :]
  Pozdrawiam Izabela G.

  OdpowiedzUsuń
 5. napisałabyś coś nowego :P

  OdpowiedzUsuń